wtorek, 13 maja 2014

Fashion Philosophy Fashion Week Poland Day 2

Podczas piątkowego Off Out Of Schedule swoje kolekcje pokazali Blot, Szpila, Paulina Ptashnik i Kas Kryst. Ta ostatnia - dyplomowa kolekcja projektantki, była moim zdecydowanym faworytem tej części pokazów. Projektantka zaprezentowała kolekcje inspirowaną latami 80. XX wieku. Wszystko w moich ulubionych ostatnio ciemnych barwach. Kas Kryst doskonale łączy czerń z elementami złota i srebra, co widać na zdjęciu z wybiegu (poniżej).

W Designers Avenue na wyróżnienie zdecydowanie zasługuje Pjotr Górecki - zwycięzca programu "Projektanci na start". Mimo dużej inspiracji Hood by Air była to jedna z najlepszych kolekcji tego dnia. Pjotr zaprezentował spójną całościową kolekcje doskonała właściwie dla wszystkich, bo czasem było ciężko odróżnić czy po wybiegu idzie model czy modelka. W skrócie dokładne przeszycia, luz i estetyka.

Łukasz Jemioł i tym razem nie zawiódł rzeszy swoich wiernych fanów i klientów przygotowując kolekcję Basic w zupełnie nowej zaskakującej odsłonie.

Relacje na bieżąco z pokazów możecie obejrzeć na moich fanpage i instagramie.

    Fot. Artur Kostkowski:
     Fot. Piotr Zyznowski:
     Fot. Łukasz Szeląg:

    Ja tym razem postawiłem na dresowy komplet zainspirowany projektami Kit Neal'a. Całość uzupełniłem sportowymi butami New Balance i drewnianymi okularami od Proof Polska.

   Okulary: Proof Polska/ Dresy: H&M Trend Limited./ Buty: New Balance/ Yellow Tape: Toys4Smokers
1 komentarz:

  1. Nice collection..
    Your lighter is super cool
    Keep in touch
    www.beingbeautifulandpretty.com

    OdpowiedzUsuń