sobota, 3 maja 2014

Chill out

Weekend majowy zapowiadał się pięknie! Wszystko jednak popsuła pogoda. Dzień przed jego rozpoczęciem udało mi się stworzyć stylizację, która miała być pomysłem na to jak się ubrać w te kilka wolnych dni. 
Tym razem udało mi się połączyć elegancką marynarkę wraz ze sportowymi dodatkami, tak aby wszystko wyglądało wiosennie, na luzie. Na sobie mam drewniane okulary od WOODMOOD - dodatki z drewna to będzie zdecydowany hit najbliższych kilku miesięcy! Oprócz nich piękny złoty zegarek, na który polowałem od dłuższego czasu  firmy AVON, która w swojej ofercie oprócz świetnych kosmetyków ma m.in. zegarki! Buty - jedne z najwygodniejszych jakie mam New Balance 373.
Koszulka z kolekcji "Iban tribe" pochodzi z internetowego sklepu Selva. Inspiracją do jej powstania było plemię lasów tropikalnych Borneo. W 2013 roku Selva zorganizowało wyprawę w poszukiwaniu ostatnich członków plemienia Iban. Częścią ich tradycji są tatuaże plemienne, których odwzorowania możemy szukać na koszulkach.

Marynarka: H&M Trend/ Koszulka: Selva/ Szorty: H&M Divided/ Buty: New Balance/ Okulary: WOODMOOD/ Zegarek: AVON/ Worek: H&M

4 komentarze:

 1. idealny zestaw na majówkę, szkoda że w tym roku nie jest taka piękna jak sobie wymarzyliśmy! jestem totalnie zauroczona okularami oraz zegarkiem- po raz pierwszy spotykam się na blogu z biżuterią z avonu!
  jednym słowem rewelacja :)

  anecia & roses ♥ blog 

  OdpowiedzUsuń
 2. This us my fav outfit of yours.. Men who wear these boring outfits definatly need some inspiration from you
  Happy weekend
  www.beingbeautifulandpretty.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Okulary z drewna to hit tego sezonu. Są naprawdę fantastyczne, a te z którymi ja się spotkałam były całkowicie robione ręcznie co jest naprawdę fantastyczne! :)

  OdpowiedzUsuń