wtorek, 12 maja 2015

MIĘDZYNARODOWE TARGI MODY


III edycja Międzynarodowych Targów Mody
w Ptak Fashion City
28–30 sierpnia 2015

Szybkimi krokami zbliża się termin rozpoczęcia III edycji Międzynarodowych Targów Mody, jednego z największych cyklicznych wydarzeń modowych, odbywającego się w Ptak Fashion City – w samym sercu Polski i Europy. Zarówno I jak i II edycja Międzynarodowych Targów Mody zakończyła się ogromnym sukcesem biznesowym, marketingowym i medialnym, zdobywając uznanie najlepszych polskich i zagranicznych producentów, jak i handlowców oraz modowych specjalistów.
Już 28–30 sierpnia 2015 roku Ptak Fashion City zaprasza na Międzynarodowe Targi Mody – imprezę o ugruntowanej renomie i tradycji, gromadzącą przy każdej edycji tysiące odwiedzających, w tym gości z całego świata!

Międzynarodowe Targi Mody to impreza w pełni oddająca klimat miejsca, w którym się odbywa. Ptak Fashion City to Miasto Mody, tętniące modowym stylem, z ogromnym potencjałem, skupiające wiele uznanych marek (przede wszystkim polskich, ale i zagranicznych producentów). To również centrum eksportu polskiej odzieży na rynki światowe, jak i miejsce spotkań specjalistów branży odzieżowej oraz wymiany handlowej pomiędzy producentami, importerami i kupcami z całego świata. Międzynarodowe Targi Mody łączą rozrywkę i modę na najwyższym poziomie!

Mnie, jak i Was nie może tam zabraknąć! :)

1 komentarz:

  1. Thank you so much for a well written, easy to understand article on this. It can get really confusing when trying to explain it – but you did a great job. Thank you!
    pediatric dentist in gujarat

    OdpowiedzUsuń