niedziela, 2 listopada 2014

Endless Night Party w Warszawie


To co ostatnio dzieje się w moim życiu przechodzi najśmielsze oczekiwania :) W poprzednią sobotę miałem możliwość uczestniczenia w drugiej odsłonie tegorocznych imprez Desperadosa. Tym razem Endless Night Party w Warszawie. O godzinie 22 wraz z innymi zaproszonymi gośćmi spotkaliśmy się w hotelu w centrum miasta, skąd zostaliśmy przewiezieni na miejsce imprezy, do hali Expo XXI. Oprócz mnie wśród innych zaproszonych były m.in. dwie moje ulubienice Natalia Siwiec i Maffashion. Oprócz nich również chłopcy z Afromental, Maja Sablewska, Maciek Sieradzky i Natalia Klimas.
Imprezę zaczęliśmy od zdjęć na ściance i wywiadów. Potem mieliśmy okazje trochę poskakać przy dobrej muzyce, bo na scenie wystąpili mistrzowie melodyjnego drum'n'bassu Netsky i Chase & Status. Oprócz nich też Script Mc, Dj Falcon1, Tom Encore czy Mortem!
Nowa odsłona legendarnej imprezy Desperadosa - #EndlessNightParty to najlepsza impreza tej jesieni! Niesamowita dawka ponadczasowej mocy imprezowych bogów serwowana przez markę Desperados w najdłuższą noc roku!
Organizatorzy zadbali o niesamowitą imprezę aż do białego rana! Na imprezowych bogów czekała niesamowita ilość atrakcji, m.in. sala silence, plaża czy konkursy z nagrodami.
Ja bawiłem się świetnie! A Wy?

#endlessnightparty #partyinstinct #partymission

Kurtka: Zara | Koszulka: Swagpro.vider | Czapka: H&M|  Buty: Adidas ProPlay1 komentarz: