czwartek, 3 kwietnia 2014

Domówka blogerów

Śniadanie blogerów to cykliczne spotkanie zapowiadające Warsaw Fashion Weekend. Tym razem miejscem śniadania był BoConcept mieszczący się na Mokotowie. Miejsce spotkania nie było przypadkowe, bowiem marka BoConcept wywodzi się z Danii, z której to właśnie projektantów zaproszono na tegoroczny Warsaw Fashion Weekend. Prowadzenie domówki powierzono modelce Kamili Szczawińskiej.

Poprzednie edycje wydarzenia przyciągnęły ponad 40 tys. zwolenników mody z Polski i ze świata. Do tej pory na wybiegach Warsaw Fashion Weekend zaprezentowało się ponad 100 światowych marek oraz znakomitych, zdolnych projektantów. 

Początek spotkania należał do marki FM Group, której przedstawicielka pokazała nam jak wykonać makijaż dzienny w kolorach błękitu. Naszym zadaniem było stworzenie własnej koncepcji makijażu na "Face Chartach". Wszyscy świetnie się bawili malując twarze "modelek" kredkami pastelowymi.

Kolejnym punktem śniadania była prezentacja najnowszej kolekcji marki Promod. I tu wielkie zaskoczenie! Otóż marka zdecydowała się na produkcję kolekcji męskiej, która już jest dostępna on-line, a wkrótce trafi do sklepów! Po obejrzeniu kolekcji, w grupach - mieliśmy możliwość stworzenia własnych sylwetek z najnowszych ubrań marki na manekinach. Ja pracowałem z najlepszym i najbardziej kreatywnym team'em - Łukaszem z My anathomy of fashion, Konradem z Rebel fashion style i Pauliną z Japanesefly. Poniżej możecie zobaczyć efekt naszej pracy.

Podczas trwania domówki mistrzynie z marki E. Wedel przygotowywały dla nas torciki z wymyślonymi przez nas napisami. Natomiast marka Absolut, w siedzibie której było pierwsze ze spotkań blogerów, przygotowała dla nas pokaz robienia drinków. Pyszną kawę i muffinki serwował Columbus Coffee.

Nadchodzący weekend zapowiada się najmodniejszym weekendem w Polsce! W hali Expo XXI zobaczymy ponad 20 pokazów projektantów z Polski i Danii. Gwiazdą pierwszego wieczoru będzie na pewno Maciej Zień! Oprócz niego zobaczymy pokazy m.in. Moniki Błażusiak, Agi Pou, Dawida Andersena czy Riny Cossack. 

Fot. Monika Wypych/ Krzysiek Starsky    Składamy maneksa:

    Nasz manekin:


    fot. Fashionable
    Mój torcik od Wedla:
    Przy okazji zapraszam Was na mój instagram:
 

4 komentarze:

  1. Nice post

    fashionpassionomg.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulacje zdobytego miejsca. Świetny post! Mimo zaproszenia nie mogłem przybyć na śniadanie a teraz widzę, że mam czego żałować ;/

    OdpowiedzUsuń